O NAS

O nas
Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw oranges-line
tel.: 61 27 97 800 fax: 61 27 97 897 e-mail: claio@claio.poznan.pl

Praca i staż

oranges-line
Specjalista ds. rozliczeń projektów 18.07.2018

Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu CLAiO poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. rozliczeń projektów

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie, dbanie o kompletność, poprawność i właściwe oznakowanie dokumentacji księgowej;
  • Dbanie o prawidłową realizację działań zgodnie z harmonogramem projektu, monitorowanie wskaźników projektowych;
  • Weryfikacja wydatków i opisywanie dokumentów finansowych pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem;
  • Przeprowadzanie procedur wyboru Wykonawców, zgodnie z zasadą konkurencyjności oraz Ustawą prawo zamówień publicznych;
  • Współpraca z zespołem wewnętrznym odpowiedzialnym za realizację projektów – Kierownikiem projektów i księgowością, w tym pozyskiwanie i weryfikacja dokumentów i danych niezbędnych do rozliczenia projektu oraz wsparcie merytoryczne;
  • Praca w systemie SL2014 i innych niezbędnych do przygotowania i złożenia Wniosków o płatność;
  • Sporządzanie wniosków o płatność w systemie SL2014;
  • Przygotowanie dokumentacji oraz udział w kontrolach i audytach projektów;
  • Kontakt z Instytucją Pośredniczącą/ Zarządzającą w zakresie rozliczeń.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zarządzania projektami lub ekonomicznym/finansowym – mile widziane;
  • Ukończenie kursów i szkoleń z zakresu realizacji i rozliczania projektów EFS/EFRR – mile widziane;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie rozliczania (m.in. przygotowywania wniosków o płatność;
  • nadzorowanie realizacji oraz budżetu projektu) projektów –mile widziane;
  • Umiejętność zbierania i weryfikowania danych;
  • Samodzielność i umiejętność organizowania własnego czasu pracy;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excel na poziomie średniozaawansowanym;
  • Znajomość systemu SL2014 i zasad realizacji oraz Wytycznych programowych.

Oferujemy:

  • Warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Udział w realizacji różnorodnych zadań pozwalających na dużą samodzielność i dających pole do samorealizacji;
  • Pracę w młodym i otwartym Zespole.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 10.08.2018r. na adres kadry@claio.poznan.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Instytutu Metali Nieżelaznych Oddział w Poznaniu Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw z siedzibą w Poznaniu przy ul. Fortecznej 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Brak aktualnych ofert stażu